מתחטבות מספרות
"בזכות מרב חזרתי לשחות ואני צועדת כל יום! ליאת גרינברג, 25, סטודנטית ועובדת בהוצאת ספרים "בזכות ההמלצות של מרב חזרתי לשחות, כי הבנתי (בצער רב) שהגוף שלי חייב אירובי. שחיה תורמת לי במספר רבדים: אירובי, חיזוק שרירים ושיפור האסטמה שלי. עוד דבר שמרב תרמה לי ונכנס כשינוי יומיומי: צעידה. לא נהניתי לצעוד בעבר (בלשון המעטה), ביחוד לא לבד, ועכשיו בזכות מרב, כל ערב- אני והכלבה המופלאה שלי, קשת. עושות צעידה נמרצת יחד (20-30 דקות). זה דבר נהדר עבורי - גם לקשת שבזכות העניין עושה סופסוף קצת ספורט שהיה חסר עבורה. חוצמזה, הבטן תמיד בפנים ויהי מה!"  

    סלעית קליגר, 42, עורכת לשונית

 "אני מתעמלת עם מרב כבר עשר שנים. באתי אליה במטרה לשמור על כושר, להתחטב, לראות תוצאות מהר וליהנות מהן. לאורך השנים הופיעו אצלי כל מיני בעיות בגב. היא אמרה לי שלמזלי, אני לא יכולה להרשות לעצמי שלא לעשות התעמלות מדי יום. ובאמת, אם הפסקתי אפילו לשבועיים מייד הייתי מרגישה שהגב נתפס.

שיטת האימון של מרב משלבת בין השיטות השונות ותמיד רואה את המתאמן מול העיניים. היא מאוד קשובה לגוף של המתאמנים ועובדת איתם באופן אישי. גם בתוך קבוצה, מרב רואה את הפרט ויכולה לתקן אותו באופן שמכוון לצרכיו.

אני בכל פעם בציפייה לשיעור איתה, לא מכריחה את עצמי ללכת כמו במקומות אחרים.  מרגישה קלה, בריאה ורגועה (אני תמיד ישנה מעולה אחרי שיעור איתה). בזכות שנים של לימוד והקשבה לגוף, אני יודעת איך לעבוד איתו נכון ודקה לפני שהגוף מאותת לי שהוא עוד רגע קורס אני יודעת איזה תרגיל לעשות."

 

   דפנה מאירמן, 57, גננת

 "אני צמודה למרב כבר חמש שנים. הגעתי אליה במטרה לרדת במשקל, היו לי כאבי גב וגם חיפשתי חברים חדשים... קודם כל התחברתי אליה כאדם. היא מדהימה ומקסימה, מלאת נתינה, מאירת פנים,מקבלת, לא לוחצת. בדיוק הפוכה ממני באופי...היא קלילה, ספונטנית, רואה תמיד את החיובי.  היה לי נורא כיף ובגלל זה גם התמדתי. מרב לא נתנה לי ליפול..הייתה עושה איתי צעידות. היא הגשימה לי חלום בבריכת השחייה, 10 שנים לא שחיתי. גם מחוץ לשיעורים ליוותה אותי, היא אוזן קשבת.

 הרגשתי צורך לבוא לשיעורים, היה תענוג לחכות לשיעור, כי הוא לא שיעור קשה שאתה יודע שמשהו מעצבן מצפה לך אלא משהו כיפי, אתה לא מתבטל ואחר כך רואה תוצאות ומקבל פידבק. הייתי באה עם מצב רוח רע ויוצאת עם מצב רוח טוב.

התחלתי בתהליך של ירידה במשקל והצלחתי, ירדתי למעלה מעשר קילו ואני שומרת על זה! עשיתי את זה גם בעזרת מרב, הלכתי שלוש פעמים בשבוע, אכלתי בריא. הרבה פעמים בחיי הצלחתי לרדת במשקל וגם העליתי... כאן הצלחתי להתמיד.

מהחדר כושר יש לי שלוש פריצות דיסק, בעיות ברכיים, כל המכשירים האלה..אף אחד לא עומד איתך, לא מסביר, אני פרפקציוניסטית, רצה קדימה וזה לא עשה לי טוב. עם מרב העבודה מאוד אישית, מאוד קשובה, מתנהל דו –שיח בין הגוף שלי לבין המדריכה. יש מגוון עצום של תרגילים ומרב זמינה תמיד."

 

  דפנה מוקטוב, 46, גננת

  "אני עם מרב כבר שלוש שנים. סבלתי מכאבי גב מזעזעים. כבר בשיחת הטלפון הראשונה היא הייתה מאוד כנה. פחדתי מלעבוד יותר מדי קשה והיא אמרה לי מייד את האמת, לא ניסתה לייפות. התחלתי לעשות התעמלות עם מרב ומצבי הפיזי השתפר פלאים, כאבי הגב ירדו משמעותית. הרגשתי טוב עם עצמי, הייתי חיונית וערנית.

 היא שמה דגש אישי חזק, זה מאפיין את העבודה שלה. לדוגמה יום אחד התלוננתי על כאבי גב, מרב עיסתה את הגב התחתון שלי וגילתה שם גוש (בסוף זה היה שום דבר..)

מרב מאוד נעימה ונותנת תחושה טובה. בתחום של התעמלות של נשים זה מאוד מאוד חשוב. הטיפול של מרב הוא מאוד אישי, היא יודעת איך להדריך כל אחת כדי לתקן את מה שהיא צריכה. אצלי זה היה בעיקר חיזוק של שרירי הבטן והיציבה. היום כשהכאבים חוזרים אני יודעת להעריך..."

 

   ד"ר מיכל אליגון, 48, מומחית ליקויי התנהגות בילדים

   "אני עם מרב כבר 10 שנים. חיפשתי שיטת התעמלות שתמצא חן בעיני. מרב מאוד מקצועית, מגוונת את התרגילים.  היא יודעת להתאים את התרגילים לצרכים אישיים, גם לבעיות פיזיות וגם בעיות מוטיבציה. כשאני לא מגיעה לשיעורים, למשל כי אני נוסעת לכנסים או כשאני בחופש – אני מיישמת את ריבת חלב כל בוקר (סט תרגילי חיזוק שניתן לעשות בכל מצב חיים. מ.ק.).

כשאני מתרגלת זה מאוד ממוקד, קצר, ויעיל – אני מרגישה שהשרירים הנכונים עבדו. והגוף שלי מרגיש מוחזק, מהודק, הרגשה בריאה."

 

   ענבל לוי, 47, מורה לאנגלית

   את מרב אני מכירה ומתעמלת אצלה (on and off) כבר מעל ל- 10 שנים. לאחר לידת בני הרביעי חיפשתי התעמלות להצרת היקפים שתתאים לי. מרב קיבלה אותי ואת התינוק בזרועות פתוחות והתעמלנו בסלון ביתה כשהתינוק משמש משענת ומשקולת. אני מתביישת לומר שבמספר השנים אח"כ לא מאוד התמדתי בשגרת ההתעמלות אבל שמרתי על קשר עם מרב ונדדתי איתה ועם המתעמלות לחדר כושר, לסטודיו ובחזרה לסלון. מאז לידת בני הצעיר, לפני כ-4 שנים חזרתי להתעמלות רציפה וסדירה, אם כי לצערי, לרוב רק פעם בשבוע בגלל אילוצי עבודה.

מאז שאני מתמידה בשיטת מרב הגוף אני חשה טוב עם עצמי, התחזקתי ו-אם אפשר להחמיא לעצמי - גם סוג של התחטבתי. כמובן שקשה להתגבר על הטיירים שנובעים מכך שאני פשוט אוהבת לאכול... גישתי לעצמי ולגופי השתנתה ואני מקבלת את עצמי יותר, מרשה לעצמי ללכת עם חולצות צמודות וטייטצים ואף מקבלת מחמאות על המראה.

לי מתאימה מאוד השיטה וכמובן מרב עצמה שתומכת בי, שמחזקת אותי ושלא מוותרת. ממליצה בכל לב"

 

   יניב חן, 38, מנהל מכירות

   "התעמלתי עם מרב כשנה וחצי בקבוצת "אירובי גברים". הגעתי אליה עם כמה מטרות, להוריד במשקל וגם לשפר סיבולת לב ריאה. היה תהליך נהדר, למרות שהיינו 12 אנשים בקבוצה ממש הרגשתי אותה אישית, היא הייתה כמו מאמנת אישית של כל אחד בקבוצה. האימונים היו בנויים הדרגתית עד לשיא.  הייתי תמיד מגיע הביתה עם המון אנרגיות, כמו אחרי מדיטציה. בזכות מרב גם למדתי שכשעובדים בקבוצה זה מייצר לי רמת מחויבות גבוהה יותר.

אחרי כמה חודשים אשתי אמרה לי: "הגוף שלך יותר מעוצב"... בסך הכל השגתי את המטרות, שיפרתי סיבולת לב ריאה וגם קצת ירדתי במשקל, היו עוד דברים אז כמו למשל שהפסקתי לעשן אז זה לא הכל היה תלוי באימון עם מרב...קיבלתי גם דברים שלא תכננתי להשיג כמו למשל קואורדינציה טובה יותר.

הייתי רשום בחדרי כושר בעבר. זה היה סתם..לדבר עם ברזל. מסבירים לך על מתקנים אבל לי היה חשוב היחס האישי. מרב תמיד נתנה מעבר, למשל טיפים על תזונה נכונה. לדוגמה פעם שאלתי אותה מה לעשות כי אני יושב כל היום על כיסא והיא נתנה לי סטים של תרגילים שאפשר לעשות על כסא. תמיד הרגשתי שיש לי מאמן אישי, רק שהיינו בקבוצה."

 

   דגנית הופנברטל, 47, מנחה פדגוגית

   "אני עם מרב כבר 11 שנים, עברתי איתה את כל התחנות.  הגעתי אליה אחרי לידה, אחרי מספר שנים שלא מצאתי מסגרת מתאימה להתעמלות. הרגשתי שהגוף שלי חייב את זה, הייתי לקראת גיל 40. אמרתי שזה חייב לקרות עכשיו אחרת זה לא יהיה...

מאז אני הולכת אחרי מרב בעיניים עצומותמרב מקשיבה לצרכים האישיים שלי - כולנו מתעמלות אבל כל אחת מתעמלת בדרך שנכונה לה. היא למדה להכיר אותי. היא לא מוותרת – יודעת מה לדרוש ממני, יודעת לשים את היד במקום הנכון ולומר את המילה הנכונה. גם אם אני עייפה, גם אם כואב לי משהו, מרב בונה לי תרגילים שמתאימים לי. אני מאוד מאמינה בה כאדם וכאשת מקצוע. יש לה ידע עמוק.

תמיד יש לה מענה ואם לא היא בודקת וחוזרת. בעבודה עם מרב למדתי להכיר את הגוף שלי, את היכולות, עד לאן אני יכולה למתוח. בכל פעולה שאני עושה יש לי את מרב בראש.. היא נכנסה לשפה הפנימית שלי עם הגוף שלי. מאז שהתחלתי לעבוד עם מרב הגוף הפך להיות מאוד מעוצב. פתאום יש מותניים.. למדתי ללכת נכון, להחזיק את הגוף נכון, להיות מודעת לגוף.

אני יכולה להגיד שהיום אני באמת מכירה את הגוף שלי. היום כשאני לא מתעמלת הגוף שלי צועק הצילו. בעבר התעמלתי במסגרות אחרות. אני לא סובלת חדר כושר, לא אוהבת מכשירים. אני אוהבת לעבוד עם הגוף שלי על הגוף שלי. מה שבולט בעבודה עם מרב זה קודם כל שהיא לימדה אותי להכיר את הגוף שלי. אני מרגישה תמיד שאני ייחודית, גם כשאני בקבוצה של 20 תמיד מרב יודעת בדיוק מה אני צריכה."

 

ומה את צריכה? ספרי לי כאן בתחתית העמוד או שלחי לי מייל info@7dakot.co.il

עוד לא נרשמת לסדרת הוידאו "שבעת סודות החיטוב שתעשיית הכושר לא רוצה שתגלי"?

לחצי כאן והסרטון הראשון כבר בדרך אלייך!

מלווה אותך בדרך לגזרה שמגיעה לך, באהבה מרב

 

Comments

7 תגובות על “מתחטבות מספרות”

 1. תמונת פרופיל של שלו הילה
  שלו הילה

  השמח לשמוע ממך האם טאת יכולה לעזור גם במקרה של בעיות צוואר
  קשה לי לישון לא מוצאת את עצמי . למרות שכל יום אני מתעמלת לא יורדת במשקל
  היכן את נמצאת וכמה פעמעים בשבוע אליי להגיע אליך ?
  הילה 0524228547
  משעה 12 בצהרים

  1. תמונת פרופיל של מרב הגוף

   הילה יקרה! המשיכי לצפות בסרטונים ועשי בזהירות לפי יכולתך. שימי לב טוב טוב למתיחות. נסי למתוח את הצואר בעדינות כשהאוזן לכוון הכתף לאט לאט. לא לאחור! אולי כדאי גם להתייעץ עם אורטופד. להפגש איתי תוכלי בסדנה הקרובה, אם תרשמי, שם אעזור לך באופן אישי. לגבי הירידה במשקל – הצטרפי מחר בערב לשידור החי בו תתארח המומחית לתזונה איילת רוזנפלד ותקבלי את העצות הכי טובות לעשות זאת!!! מחכה לך! בהצלחה, מרב

 2. תמונת פרופיל של eti ben meir
  eti ben meir

  ,המון תודה למירב בכל מצב…

  אמנם עדיין לא קיבלתי את הסרטון הראשון החינמי שהובטח , אבל סגנון ההגשה שלך נעשה בצורה אמיתית ומשכנעת…
  בינתיים אני מתעמלת כל בוקר על השטיח …הייתי מעוניינת להכיר תרגילים נוספים שעוזרים לחתוב המתניים…

  ברכה
  אתי,

 3. תמונת פרופיל של נטע
  נטע

  מרב, אני "מכירה" אותך רק שבועיים, ואני עושה כל יום מספר תרגילים מהסרטים ששלחת לי. אינני יודעת אם ירדתי במשקל, אבל ההרגשה הכללית שלי יותר טובה, אני לא עייפה ומרגישה טוב יותר מקודם. מה שלא השתפר אצלי בכלל זה שיווי המשקל. האם יש לך תרגילים לשיפור שיווי המשקל?

 4. תמונת פרופיל של איילה חן

  מרב אמנם איני זקוקה לדיאטות ב"ה אךתמיד אשמח בעזרתך הנדיבה לשמור על הגיזרה ושתהיה לך שבת ברוכה תודה ואהבה.

 5. תמונת פרופיל של רינת
  רינת

  הי מירב אני מבקשת את עזרתך בעבר היו לי רגליים יפות להפליא עם השנים ועם ירידה במשקל הירכיים שלי התנפחו בגושי שומן אני מדברת על הירכיים הפנימיות וגם קצת מקדימה תעזרי לי בבקשה עם תרגילים מתאימים אין לי מושג אם זה צלוליטיס או שאני צריכה תרגילים שיחזקו את השריר

 6. תמונת פרופיל של שרית
  שרית

  נעים לי יותר לראות תמונות של נשים לבושות, ולא כל כך חשופות. קשה לי להסתכל בצורה כזו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.